17. Listopadu 500/20, 251 01 Říčany info@cottonclubricany.cz +420775475923

Cotton Club Říčany nově otevřen!

Vítejte v nově otevřeném Cotton Clubu Říčany. Opět jak kdysi k nám můžete jednoduše přijít, aniž byste se museli registrovat v našem systému, jak tomu bylo doposud, za předchozích majitelů.

Rozhodli jsme se vrátit staré dobré časy, kdy to bylo především o lidech a pohodovém posezení s přáteli, sledování TV se svým oblíbeným sportovním zápasem anebo uspořádání rautu či narozeninové párty s hudbou, kde každá písnička je na přání.

Aby Vám z té zábavy nevyschlo v puse můžete si objednat drink z našeho nápojového lístku a k zakousnutí nabízíme velmi dobrou pizzu 30cm, výběr dle vaší chuti ze sedmi druhů (Supreme, Peperoni, Grande Italia, Hula Hawaii, Bohemia Classic, Monte Carlo Deluxe, Fiesta Mexicana)

Pro ty, kteří se nebojí hazardu a kdo rádi pokoušejí štěstí, i pro Vás máme připravený koutek. Pro vstup je ale dle zákona povinná registrace.

Věříme, že se Vám v nově otevřeném Cotton Clubu Říčany bude líbit a sledujte náš Facebook, kde stejně jako zde, budete nalézat nejnovější akce. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přejeme Vám příjemnou zábavu

team Cotton Club Říčany

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *