17. Listopadu 500/20, 251 01 Říčany info@cottonclubricany.cz +420775475923

Cotton Club Říčany

Vítejte v našem Cotton Clubu Říčany. Podnik byl založen v roce 2013, původně jako music bar a místo, kde jste si mohli posedět s přáteli, oslavit narozeniny, udělat privátní párty a další nejrůznější akce. To vše fungovalo skvěle do doby, než se předchozí majitelé rozhodli z podniku udělat čistě casino, a tak klub, který má jméno, nabízí krásné neobvyklé prostředí s venkovní zahrádkou, přišel o svoji základnu fanoušků na facebooku.

Celé tohle počínání vedlo k tomu, že se majitelé rozhodli podnik prodat a tak 15.7.2019 skončil v rukou mého kamaráda Jardy. Nabídka na převzetí podniku se mu zamlouvala od samého počátku, a rozhodl se vrátit staré dobré časy a využít naplno potenciál, dnes již našeho klubu.

Dnes ale můžete přijít jen tak, jako do klasického baru, bez nutnosti registrace, kterou casina a herny musejí provádět. Pro ty z Vás, kdo se rozhodnou vyzkoušet své štěstí v hazardní hře, již registrací mít musí.

Jednotně jsme vše upravili tak aby oficiální a jediný název byl Cotton Club Říčany a toto také budete nalézat na veškerých tiskových podkladech, médiích a na facebooku.

Těšíme se na vaši návštěvu a sledujte naši nástěnku, na které budete nalézat naše pořádané akce.

Team Cotton Club Říčany